top of page

Odzyskaj spokój, radość, zdrowie i równowagę wewnętrzną

Metoda Doskonalenia Świadomości jest dla Ciebie jeśli:

* każdego dnia czujesz się przytłoczony negatywnymi emocjami, masz problemy zdrowotne, które pomimo wizyt u wielu specjalistów nie pozwalają Tobie normalnie funkcjonować,

Kobieta w łóżku

* coraz częściej odczuwasz strach, żal, cierpienie bez wyraźnego powodu, masz wrażenie jakby te emocje nie były Twoje

* masz już dosyć bezsilności, niepewności tworzenia, braku energii do działania

* cierpisz na różne bóle fizyczne, częste bóle głowy, migreny, lęki, ataki paniki

* kiedy wstajesz rano, nie masz na nic siły i energii, czujesz przygnębienie, zagubienie, nerwowość z byle powodu

Niewyraźny ruch
Mgliste boisko do piłki nożnej

Ile z powyższych opisów są Tobie dobrze znane....?
Wszystkie te objawy wskazują wyraźnie, że istnieją liczne blokady w Twoim ciele. Są to sygnały ostrzegawcze wysyłane przez Twój organizm.
Twoje ciało poprzez objawy fizyczne i emocje próbuje Tobie pokazać, że organizm nie jest w równowadze.

Kiedy jednak pozbędziesz się wewnętrznych blokad, ograniczeń, uwięzionych emocji, Twoje CIAŁO zacznie POWRACAĆ DO RÓWNOWAGI.

Wyobraź sobie, że Twoje ŻYCIE MOŻE WYGLĄDAĆ ZUPEŁNIE INACZEJ.

Może być w nim więcej SPOKOJU, RADOŚCI, ENERGII DO DZIAŁANIA.

Od tej pory lęk i negatywne myśli, nie będą już miały nad Tobą kontroli.

Możesz odzyskać radość, uśmiech na twarzy i kontrolę nad swoim życiem.

Dobrze wiem, co obecnie czujesz, ponieważ w tym momencie pomagam innym jako terapeuta, widzę wspaniałe efekty zmieniające jakość życia moich Klientów, moje życie jest pełne satysfakcji i pasji jednak NIE ZAWSZE TAK BYŁO.

Wiele lat szukałam skutecznej metody, jak pozbyć się moich dolegliwości fizycznych i emocjonalnych. Złe samopoczucie, osłabienie, towarzyszyły mi latami, pomimo zapewnień lekarzy, że wszystko jest dobrze i dobrych wyników badań wszystkie te dolegliwości skutecznie wykluczyły mnie z życia zawodowego i społecznego.

Nie miałam siły normalnie funkcjonować, spędziłam wiele lat w strachu o swoje zdrowie. Nikt nie umiał mi pomóc, co generowało coraz większą bezsilność i niepewność.

Poszukiwania przyczyny moich problemów trwały ponad 8 długich lat. Przez cały ten czas, nie mogąc w pełni pracować w zawodzie, czytałam, szukałam, poznawałam nowe metody terapeutyczne. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń.

W tym czasie poznałam Totalną Biologię, dowiedziałam się od Nowej Medycyny Germańskiej, że za każdą chorobą stoi konflikt biologiczny. Szukając podstaw tego konfliktu analizowałam emocje, sytuacje z mojego życia. Studiowałam godzinami metody pracy z podświadomością. Im głębiej analizowałam swoje życie tym więcej nowych aspektów moich problemów dostrzegałam.

Na szczęście trafiłam na metodę uwalniania emocji dr. Bradleya Nelsona, zaczęłam rozpoznawać i usuwać zablokowane negatywne emocje w moim ciele, były ich dziesiątki. Wiele razy czułam wielkie zniechęcenie, ale szukałam dalej.

Każda poznana metoda coś wnosiła, uzdrawiała jakiś kawałek mnie. I tak przez te wszystkie lata przetestowałam techniki uwalniania, metodę Radykalnego Wybaczania, metodę synchronizacji kwantowej i wiele innych.

Cała ta wiedza uświadomiła mi że rozwiązaniem moich problemów może być tylko dogłębna analiza wszystkich blokad i ich stopniowe uwalnianie.

Kobieta w szklarni

Cała ta wiedza doprowadziła mnie do stworzenia własnego narzędzia.

Narzędzie to pomogło najpierw mnie, później mojej Rodzinie, znajomym. Tak powstała metoda DOSKONALENIA ŚWIADOMOŚCI, przetestowana na wielu przypadkach, każdy z nich dawał mi cenne informacje co jeszcze należy udoskonalić, gdzie szukać, co jeszcze wziąć pod uwagę.

 

Jeśli Ty również CHCIAŁBYŚ ODKRYĆ, CO POWODUJE TWOJE CIERPIENIE, ZŁE SAMOPOCZUCIE, PROBLEMY EMOCJONALNE i chcesz poznać skuteczny sposób aby uzyskać  oczekiwane rezultaty. Odzyskać zdrowie, spokój i radość życia to SERDECZNIE CIĘ ZAPRASZAM na spotkanie, gdzie razem rozpoznamy i uwolnimy blokady.

Jeśli masz jeszcze WĄTPLIWOŚCI, czy ta metoda jest dla CIEBIE...

Mam dla Ciebie propozycje: napisz proszę do mnie wiadomość, opisz dokładnie swoje problemy i dolegliwości a ja ZUPEŁNIE ZA DARMO przeanalizuję Twoją sytuację i spotkamy się na darmowej konsultacji.

Jeśli to będzie dla Ciebie wartościowe to spotkamy się na sesji.

Koszt takiej wstępnej analizy plus koszt konsultacji to ponad 200 zł, u mnie dostaniesz to za darmo

Zapraszam Cię serdecznie, 

NIC NIE TRACISZ możesz tylko tylko ZYSKAĆ SPOKÓJ, ZDROWIE I RÓWNOWAGĘ.

To jest propozycja dla Wszystkich którzy:

- chcą znaleźć skuteczne rozwiązanie swoich problemów

- mają wysoką motywację wewnętrzną i są gotowi do podjęcia niezbędnego działania, aby osiągnąć spokój, równowagę i zdrowie o jakim marzą

- pragną poczuć się wreszcie wolni i szczęśliwi, pełni sił i radości życia

Jeśli czujesz, że tego właśnie potrzebujesz NAPISZ DO MNIE

CZEKAM NA WIADOMOŚĆ OD CIEBIE

gwiazda ConfettiZapraszam Serdecznie na sesje online
w cenie 250 zł

Czas trwania sesji ( max 60 minut)
Wszystkie sesje odbywają się online na platformie Zoom
Podczas sesji zawsze holistycznie ( całościowo) analizujemy cały organizm, pod katem nie tylko fizycznym, ale przede wszystkim emocjonalnym i mentalnym.  Uwalniamy i uzdrawiamy wszystkie negatywne emocje z ciała, blokady i ograniczenia. Poznajemy metody indywidualnej pracy z emocjami, traumami omawiamy proces uświadamiania i odczuwania miejsca blokady w ciele fizycznym. 

Nowe kwiaty
Żółte tło motywu
Różowe kwiaty

KONSULTACJE ONLINE

Pierwsza konsultacja 15 minutowa jest darmowa, będziesz miał/miała okazję zadać pytania, porozmawiać, sprawdzić czy współpraca ze mną jest dla Ciebie wartościowa, czy "nadajemy na tej samej fali":)

DODATKOWO

Zapraszam serdecznie na nowe 30 minutowe konsultacje

Przygotowane specjalnie dla Wszystkich, którzy mają szczegółowe pytania, potrzebują pomocy  lub bieżącego skonsultowania swoich dolegliwości, wyjaśnienia pewnych zagadnień z dziedziny psychobiologii, psychosomatyki powstawania chorób, naturoterapii czy ziołolecznictwa.

Konsultacje w cenie 100 zł

Wulkan Hiker

Opinie Klientów, którzy odważyli się na zmianę i wspólną podróż ze mną

"

" Po wielu latach poszukiwań przyczyny moich problemów, wypróbowaniu różnych metod, nie było żadnych trwałych efektów poprawy. Dopiero dogłębna analiza blokad w moim ciele a następnie proces ich uwolnienia przyniósł spokój i zdrowie. Dziękuję za metodę Doskonalenia Świadomości to dzięki niej mój organizm powrócił do równowagi fizycznej i emocjonalnej. Dziękuję i polecam każdemu"

"

" W dzisiejszych czasach, gdzie medycyna nie pomaga, a człowiek walczy z samym sobą, z duchem przeszłości i teraźniejszości, tacy ludzie jak Pani Alicja działają cuda, bardzo gorąco polecam"

"

" Dziękuję za poprawę zdrowia, lekkość i radość, emocje blokowane latami zrobiły spustoszenie w moim organizmie, dopiero teraz kiedy powraca równowaga czuję, że odzyskuję spokój i kontrolę nad moim życiem. Polecam z całego serca"

Popołudniowe światło

"

" Alicja pomogła mi odnaleźć Siebie, drogę do swojej Duszy. Pomogła mi uwolnić się się negatywnych emocji,  myślokształtów i blokad. Bardzo dziękuję i polecam każdemu.

"

"Rodzimy się z wieloma obciążeniami rodowymi, które nie pozwalają nam zobaczyć światła w naszym życiu. Na szczęście są osoby, które potrafią pomóc. Dziękuję serdecznie "

"

"Serdecznie dziękujemy pani Alicji za pomoc naszej córce. Problemy z nauką, pamięcią, koncentracją, trudności społeczne okazały się konsekwencją blokad emocjonalnych i energetycznych,  Poprawa jest ogromna i zauważalna przez wielu specjalistów. Polecamy z całego serca"

bottom of page